.וינה היא עיר עם היסטוריה מפוארת, בניינים מרהיבים, ארמונות וגנים יפהפיים

בעיר מיוחדת וחשובה זו קשה לדעת מאיפה להתחיל ומה לראות! אף על פי שמבנים מרשימים, ארמונות מפוארים וכנסיות עתיקות נמצאים כמעט בכל מקום וקשה לפספס אותם, אלה הם הסיפורים של אותם מקומות שמעצימים את החוויה בעיר!

חברת התיירות סיקרט וינה, מעניקה לכם את ההזדמנות לחזור אחורה בזמן אל ימי האימפריה בה שלטה משפחת האבסבורג הידועה לשמצה. תוכלו לחוות את העיר מנקודת מבטם, כמו גם מזווית הקהילה היהודית בעיר שעיצבה את וינה ותרמה לה רבות. בסייורים המיוחדים שלנו, תשמעו סיפורים מעניינים על האנשים הדגולים שחיו בוינה, ממוצרט ופרויד ועד לפראנץ יוזף ומריה תרזה. נשמח לפגוש אותכם באחד מסיורינו ולגלות לכם את סודותיה של עיר מיוחדת זו.

שירותי סיקרט וינה

באפשרותכם להזמין שני סוגי סיורים- סיורים ציבוריים וסיורים פרטיים.

הסיורים הציבוריים מתקיימים כמעט בכל סוף שבוע ומפורסמים בדף הסיורים שלנו. עלות הסיור היא כ15 אירו לאדם ומספר המשתתפים הוא כ20-30 איש. את הסיור תעביר המדריכה המוסמכת שלנו, מרגריטה, לה 20 שנות ניסיון בהדרכה ואהבה גדולה לעיר. משך הסיור הוא כשעתיים ולאחר תשלום דרך האתר תישלח נקודת המפגש ומידע רלוונטי נוסף. תוכלו לראות את מגוון הסיורים שלנו בעברית כמו גם סיורים מיוחדים באנגלית כאן.

 הסיורים הפרטיים שלנו מוצעים למשפחות, חברות, אירגונים וכל מי שרוצה סיור פרטי לפי נושא מסויים או לפי העדפה אישית. ניתן להזמין סיור דרך האתר אך מומלץ לפנות אלינו באימייל ולהזמין מראש עקב הביקוש הרב. תוכלו לפנות אלינו כאן.

המדריכה

סיקרט וינה עובדת רק עם מדריכים מנוסים עם שנים של ניסיון בהדרכה ואהבה גדולה לעיר ולסודותיה. מרגריטה, המדריכה המוסמכת שלנו, היא מדריכה בעלת 20 שנות ניסיון הדרכה בוינה. היא דוברת רוסית ועברית ואנו יכולים להציע את סיוריה בשתי השפות.

סוגי הסיורים

סיקרט וינה מציעה מבחר סיורים בנושאים שונים. הסיורים העיקריים שלנו כוללים:

 סיור פנורמי בוינה– סיור בוא נבקר ברוב המקומות העיקריים ברובע הראשון ובו תשמעו סיפורים על מגוון נושאים, מהאימפריה, משפחת המלוכה, היהודים בעיר ועוד.

*סיור היהודים בוינה– בסיור זה תשמעו סיפורים על היהודים שחיו בוינה ועל תרומתם הרבה לעיר. אף על פי שיהודי וינה סבלו ממספר גזרות, היתה להם חשיבות עצומה לעיר ולהצלחתה כבירת האימפריה.

סיור פנורמי באוטובוס- סיור זה מתאים לקבוצות מאורגנות וכולל אפשרות לאיסוף מנמל התעופה וסיור בהרבה מקומות גם ברובע הראשון וגם ברבעים אחרים אליהם תיירים פחות מגיעים. סיור זה יכול להמשך מעל עד לכשלוש שעות ודורש תיאום מראש.

סיור בארמון שונברון– ארמון הקיץ המפורסם של משפחת המלוכה האוסטרית הוא אחד המקומות היפים בוינה. הארמון נודע גם בחשיבותו הרבה כאתר היסטורי בו גדלו קיסרי האימפריה ובו ניגן מוצרט כילד וגם ביופיו וביופי הגנים וגן החיות הנמצאים על ידו. בסיור תוכלו להכנס לארמון ולשמוע סיפורים מרתקים תוך כדי הליכה בין חדרי הארמון. על אף היופי הרב של כל חדר, קשה לחוות את הארמון באמת מבלי לשמוע את סיפורו של כל חדר. הכניסה לארמון אינה כלולה בתשלום הסיור.

סיור בהתאמה אישית– במידה והנכם מעוניינים בסיור בנושא מסויים, אנא צרו קשר איתנו ונשמח להתאים את הסיור במיוחד בשבילכם. החברה שלנו מתמחה בגילוי סודותיה של העיר ואנו בטוחים שיש בידינו מספיק סודות בתחום העניין שלכם.

אנו מקווים לראותכם בקרוב באחד מסיורינו! אנו מאחלים לכם ביקור מהנה בוינה!

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. All fields are required.